Pyramidi Pari SM EBK 11.-12.3.2017      
             
             
  Hävinneet 5.k: 4 Hävinneet 4.k. 4 Hävinneet 3.k. 4 Hävinneet 2.k. 4 Aloitus, voittotulos: 4 Voittajat 2.k. 4 Voittajat 3.k. 4  
                                 
                  Pöytä:       Pöytävärit:  
                       
                  Suomalainen J. & Knus J. PPK 4     Odottaa:    
  1/2 finaali 4 voittoon   Pöytä: 10 Pöytä:   Pöytä: 1  
    W.O.   0 Pelissä:    
          Manninen J. & Hämäläinen J. 4 W.O. 0 Suomalainen J. & Knus J. 2  
  Finaali 4 voittoon   Pöytä: 3 Peli ohi:    
    Saarinen A. & Kelokaski J. 1 Manninen J. & Hämäläinen J. 4 Ahola J. & Komi T. 4  
          Ahola J. & Komi T. EBK 4      
  Pöytä: 3 Pöytä: 10 A3→       ←A1   Pöytä: 3  
        Manninen J. & Hämäläinen J. PVK 3    
cup Salovaara J. & Väisänen A. 1 Manninen J. & Hämäläinen J. 2             Ahola J. & Komi T. 3 cup
        Pöytä: 1    
Ahola J. & Komi T. 4 Salovaara J. & Väisänen A. 4             Nykänen J. & Matikkala A. 4
        Tainio J. & Meronen V. PVK 4    
  B1→       Pöytä: 10 Pöytä: 3 Pöytä: 3 ←B1    
        Verho P. & Pekkala P. EBK 3    
          Salovaara J. & Väisänen A. 4 Verho P. & Pekkala P. 1 Tainio J. & Meronen V. 0      
          Pöytä: 8      
          Wigelius P. & Koljonen M. 0 Salovaara J. & Väisänen A. 4 Nykänen J. & Matikkala A. 4      
  Nykänen J. & Matikkala A. 4 1/2 finaali    Nykänen J. & Matikkala A. Kaka/OBK 4      
    A4→       ←A2        
  Träff Tu. & Träff Te. 0 <----Pöytä: 3       Salovaara J. & Väisänen A. KaKa 1        
              Pöytä: 3  
                             
  0,06374263 2 Ahola J. & Komi T. 1 Arvo satunnaisluvut
 
            Finaali  Nykänen J. & Matikkala A. 4  
                 
  0,413883223 1 Träff Tu. & Träff Te. 2               Ahola J. & Komi T. 1  
          Pöytä:    
                           
  Räisänen T. & Mäki H. 1 <---Pöytä: 3         Saarinen A. & Kelokaski J. EBK 4          
  Pöytä: 1 Pöytä:   Pöytä: 10      
  Ahola J. & Komi T. 4 1/2 finaali    W.O.   0      
    Andrianova L. & Jäntti J. 1 W.O. 0 Saarinen A. & Kelokaski J. 2      
          Pöytä: 10      
          Suomalainen J. & Knus J. 4 Andrianova L. & Jäntti J. 4 Träff Tu. & Träff Te. 4      
          Andrianova L. & Jäntti J. BK/EBK 0      
  Pöytä: 8 Pöytä: 8 A1→       ←A3   Pöytä: 3  
        Träff Tu. & Träff Te. EBK 4    
cup Suomalainen J. & Knus J. 2 Suomalainen J. & Knus J. 4             Träff Tu. & Träff Te. 1 cup
        Pöytä: 8    
Träff Tu. & Träff Te. 4 Tainio J. & Meronen V. 2             Räisänen T. & Mäki H. 4
        Zhukov O. & Lomakin N. PVK/HBK 3    
  B2→       Pöytä: 8 Pöytä:   Pöytä: 8 ←B2    
        Räisänen T. & Mäki H. OBK 4    
          Zhukov O. & Lomakin N. 3 Zhukov O. & Lomakin N. 4 Räisänen T. & Mäki H. 4      
          Pöytä:        
          Tainio J. & Meronen V. 4 W.O. 0 Wigelius P. & Koljonen M. 0      
          W.O.   0      
          A2→       ←A4        
  1/2 finaali sijat 3. Ja 4.         Wigelius P. & Koljonen M. EBK 4        
                     
                                 
  Sijat 5.-6.   Sijat 7.-8.   Sijat 9.-12.   Sijat 13.-16.